...:.:Burası Dünya Mı?:.:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:.:Burası Dünya Mı?:.:...

Yeni Birşeyler Uyanıyor!..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sonumuz Yakın Mesafe

YazarMesaj
melankolik ıssız
Yönetici
Yönetici
melankolik ıssız

Sonumuz Yakın Mesafe Empty
MesajKonu: Sonumuz Yakın Mesafe   Sonumuz Yakın Mesafe I_icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 4:57 pm

İçinden geleni kağıda dök boşalsın ilham yağmuru Gezinsin ruhum derin sularında yunus mağduru ümit varem düzelir belki belimin kamburu duru göz yaşlarımın parıldar tenimde nuru. Çeşmi Siyahım nedir bu derdin kirpiklerine saklanırsın görünmek istendikçe saklanırsın yaklaştıkça harlanırsın harlandıkça sızlanırsın yıkılmadan sallanırsın .Sen dünyaya aydan yakınsın ben dünyanın sırdaşıyım sen dünyalık rüyaların uykusundasın ben dünyalık kabusların bunalımlarındayım sonumuz yakın mesafe.Bak gönlümün etten sarayı kandan harabe mutluluğumu tehdit eder duyduğum her hurafe insan üzgün taife yarın bayram dünüm arife kaldıramayacağım yükleri almadım hafife bana asla dostluktan bahsetme kendi inandığın yalanlarla aks etme iblis her gözün göremediği hain kelle o kelleler kopmadan doğar olacaktır hile.

Nakarat 2x

Yalvarışım mahtime güvenimden herşey kendiliğinden içimdeki minik çocuk titrerken belki gün gelir aldanırım.sabır çile çektikçe dile bile bile attığın her adımın gelecek dile
bugünden mi yarınını satın aldın korkarım sonumuz yakın mesafe

Sago Kaf...Kef...

Sana neden bahsetmemi istersin hanım kızların iz bırakmadan yürüdükleri karlı yollardanmı cemiyet aleminin ayaklarını kapan kapanlardanmı orta okul çocuklarının ellerindeki renkli haplardanmı Bunuda çok şükür Deme yıllar sonra olanlardan ötürü yüzüne tükürürse ufak çevir bebe geçmişin kahrı yakar bağırı demedi deme insan oğlu herşeyi deviremez bir bilekle .Bu şehrin ışıkları gün geçtikçe loşlaşmakta erkekler hemcinsinden hoşlanmakta yasaklar izdivaçta örfe ters düşenler rövaçta tavşanların aklı havuçta ne kaldı avuçta .Taa derinlere kadar kadar yolu var ateşten terlikler giydirirler beynin fokurdar zebaniler homurdar et ile kemiğin sonu alevden murdar

Nakarat 2x

Sabır çile çektikçe dile bile bile attığın her adımın gelecek dile
bugünden mi yarınını satın aldın korkarım sonumuz yakın mesafe

..

Sago kafkef sonumuz yakın mesafe Beyler Bayanlar merdivenden kayanlar!...
http://bizkimiz.yetkinforum.com

Sonumuz Yakın Mesafe
1 sayfadaki 1 sayfası